06 May, 2014

На 12 април 2014 година, ЛК Варна стана част от най-голямото световно клубно събитие на годината - Lions World Lunch Relay!

АПРИЛ, месецът на лайънс семейство и приятели, бе отбелязан под мотото "Приятелството е като стъклото - красиво и крехко". Заобиколени от красиви искрящи предмети от ръчно изтегляно и рисувано стъкло лъвовете от лайънс клуб Варна споделиха с нови приятели добро време, лайънс спомени и бъдещи проекти в полза на общността. Гостите проявиха особен интерес към Лайънс мотото "Ние служим" и как то се изпълва със съдържание. Разнообразните програми по които работим във Варна през своите 15 години намериха отклик и желание за сътрудничество.

"За мен беше удоволствие да бъда домакин на  Лайънс обяда  и сред  приятелите на Лайънс клуб Варна. Каузите на клуба за превенция на зрението, слуха и гръбначните изкривявания на децата си заслужават времето и усилията!" Красимира Калчева, арт галерия Белославско стъкло, Варна.

Един приятен следобед остави у всички нас чувство на съпричастност едновременно със световното лайънс движение и с местната общност.

Силвия Балтаджиева