Отчет за безплатните профилактични очни прегледи от ЛК Варна

21 Dec, 2014

Лайънс клуб Варна силно вярва, че при регулярни профилактични прегледи по-малко хора ще страдат от различни заболявания. Застанали зад това вярване и желанието си да служим на обществото във Варна, ние успешно завършихме безплатния очен скрийнинг по детските градини за тази година.

От 17.11-11.12 бяха посетени осем детски градини във Варна. Безплатно бяха прегледани 1117 деца, от които 534 са насочени към офталмолог. Тази година май и април месец бяха посетени и 18 детски ясли в града и областта и бяха прегледани 1656 деца, от които 493 бяха препратени към специалист.

Водени от силното желание да допринесем за здравето на децата във Варна, си поставихме за цел да продължим с благорадната кауза и следващата календарна година и да проведем прегледи във всички детски градини в града.

Освен очен скрийнинг, Лайънс клуб Варна провежда и ушен и гръбначен скрийниг.  Силно препоръчваме да се възползвате от услугите на скрининг центъра и да запишете децата си.

Офисът е на адрес: гр. Варна бул. „ Осми приморски полк“ 67 А  с работно време всеки делничен ден от 14 ч.  до 18ч.

Може да се запишете на  телефон: 0885 050 750