ТРАНСТРИУМФ стана партньор на ЛК Варна в информационна кампания за скринингови прегледи на очите

18 Apr, 2015

Лайънс клуб Варна получи мощна подкрепа в опитите си да достигне до родителите в град Варна. ТРАНСТРИУМФ стана наш партньор в информационна кампания за скринингови прегледи на очите, гръбнака и слуха на децата. От миналата седмица, ОБЯВИ за провежданите в Лайънс скрининг центъра БЕЗПЛАТНИ профилактични прегледи са разлепени в градските автобуси. Важната за родителите информация ще обиколи всички райони на град Варна и ще даде шанс на повече деца да растат здрави. Лекарите съветват, децата да бъдат водени поне два пъти годишно на профилактични/ скринингови прегледи за да се уловят навреме спонтанно възникнали здравни проблеми. Ние от Лайънс клуб Варна благодарим на екипа на фирма Транстриумф за пълното съдействие това да се случи!